«Янтарочка» – у фіналі

У півфінальному матчі плей-оф за вихід у Вищу лігу чемпіонату України серед жіночих команд футболістки з Новояворівська на Херсонщині здобули вольову перемогу над «Колосом» із Махнівки Вінницької області.

Загалом гра вийшла рівною і напруженою. Впродовж поєдинку футболістки неодноразово обстукували каркас воріт. На 25-ій хвилині Іванна-Леся Тарнавська змістилася з правого флангу, обігравши декількох опоненток, і влучно пробила з кута штрафного майданчика в нижній дальній кут – 1:0. На 63-ій хвилині зустрічі гравчині «Колоса» відновили рівновагу в рахунку. Після цього обидві команди грали обережно, боячись помилитися.

Під завісу матчу більш активнішими були «янтарочки». На 90+3-ій хвилині Ольга Кожевнікова ввірвалася в карний майданчик «Колоса», де її збили. Пенальті бездоганно реалізувала Наталія Собчишин. У підсумку – вольова перемога підопічних Карла Заградки 2:1. У середу, 13-го червня, о 10:00 колектив із Новояворівська у вирішальному двобої посперечається з «Восходом» (Стара Маячка, Херсонська область), який обіграв у півфіналі «Маріупольчанку» з Маріуполя 3:2, за право наступного сезону грати у Вищій лізі чемпіонату України серед жінок.

«Янтарочка» – «Колос» – 2:1
«Янтарочка»: Крищишин Анна-Марія, Лукач Романа, Шовгенюк Мирослава, Цурак Лідія, Куп’як Соломія, Буй Інна, Стеца Надія, Собчишин Наталія, Мартинович Мирослава, Кожевнікова Ольга, Тарнавська Іванна-Леся
Запасні: Занкевич Галина, Ферцович Ірина, Бордукова Ольга, Пецюх Соломія, Мостова Інга, Рисак Юлія
Головний тренер: Карло Заградка
Начальник команди: Мирослав Дорош
Адміністратор команди: Марія Семеряк
Президент: Степан Понайда

Віце-президент: Володимир Мацелюх