В Радехові пройде фестиваль «Кухованя RadoFest»

7 червня у сесійній залі Радехівської районної ради відбулося засідання організаційного комітету з проведення 28-29 липня 2018 року Західноукраїнського фестивалю «Куховарня RadoFest”» у місті Радехові, в ході якого було обговорено першочергові заходи щодо підготовки до його проведення. Під час засідання зазначалося, що минулорічний перший Західноукраїнський фестиваль «Куховарня RadoFest»  було проведено на високому організаційному рівні та підтримано гостями і мешканцями Радехівщини.  А тому Західноукраїнський  фестиваль «Кухованя RadoFest» внесено у перелік заходів комплексної програми «Розвитку культури Львівщини на 2017-2020 роки» Львівської обласної ради. Як повідомила ініціатор проведення фестивалю Юлія Кулич, проект також став переможцем конкурсу департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації, а також переможцем конкурсу мистецьких проектів департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації.

Головою Радехівської районної державної адміністрації було видано розпорядження «Про проведення Західноукраїнського

фестивалю “Куховарня RadoFest”» у місті Радехів», метою якого є популяризація національних традицій, української кухні, українського фольклору, української сучасної музики, національно-патріотичного виховання дітей і молоді, благодійності, а також розвитку творчості та креативного мислення.

Частину коштів отриманих від проведення фестивалю буде використано на благодійні цілі: для надання цільової допомоги військовим, які воюють на передових позиціях у зоні бойових дій на Донбасі, важкопораненим бійцям, інвалідам АТО, бійцям добровольчих батальйонів, тощо.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бориславського району

новини Бродівського району

новини Буського району

новини Бородянського району

новини Дрогобицького району

новини Жидачівського району

новини Жовківського району

новини Золочівського району

новини Кам'янка-Бузького району

новини Миколаївського району

новини Мостиського району

новини Моршина

новини Новороздільського району

новини Перемишлянського району

новини Пустомитівського району

новини Радехівського району

новини Самбірського району

новини Сколівського району

новини Сокальського району

новини Старосамбірського району

новини Стрийського району

новини Трускавця

новини Турківського району

новини Червоноградського району

новини Яворівського району