На Львівщині ледь не згоріла чотирьохрічна дівчинка

4-річна Аня бореться за життя в опіковому центрі восьмої міської лікарні Львова. А все через фатальну необережність її старшого братика. У реанімації малеча вже восьмий день і її стан лікарі називають вкрай важким, повідомляє сайт НОВИНИ МІСТА ЛЕВА

Юрко і Аня бавилися на галявині, яка є позаду їхнього будинку, що у Новому Роздолі. Мама чи не вперше відпустила дітлахів на вулицю без нагляду. Хлопчик просто хотів допомогти сестричці, в якої почало торочитися платтячко. Наслідуючи дорослих, Юрко витягнув сірники.

«6-річний братик, будучи без нагляду батьків, взяв підпалив своїй 4-річній сестричці ниточку, яка десь там звисала на тому платтячку синтетичному», ― розповів заступник начальника відділення поліції у м.Миколаїв Володимир Скрекля.

Синтетичне вбрання за мить спалахнуло. І від полум’я Аня отримала 50 відсотків опіків тіла. Дитина вже 8-й день перебуває у реанімації.

«Дитина була виведена з опікового шоку, це таке невеличке досягнення, а друге, вона була прооперована, хірургом було видалена шкіра, яка була глибоко обпечена і не була життєздатна», ― зазначив заступник головного лікаря 8-ї міської клінічної лікарні Ігор Стояновський.

20 вересня дівчинку вже вдруге оперували. ЇЇ лікування фінансово не під силу родичам. Вони потребують коштів і на дороговартісне харчування, і на ліки. Та допоки батьки шукають благодійників, інші пробують нажитися на їхньому горі.

«Появилися шахраї, котрі збирають на дитину гроші. Ми не знаємо хто, що, де і як, ми взагалі нікого не просили, бо не маємо зараз свідомості до того, ані навіть сили», ― розповіла бабуся дівчинки Катерина Романчук.

У Львові дитина отримує повноцінне лікування. Але поставити на ноги Аннічку можуть лише лікарі за кордоном. Американські ескулапи навіть дали згоду на лікування, але мама дитини вже другий день оббиває пороги посольства, аби відкрили візу.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бориславського району

новини Бродівського району

новини Буського району

новини Бородянського району

новини Дрогобицького району

новини Жидачівського району

новини Жовківського району

новини Золочівського району

новини Кам'янка-Бузького району

новини Миколаївського району

новини Мостиського району

новини Моршина

новини Новороздільського району

новини Перемишлянського району

новини Пустомитівського району

новини Радехівського району

новини Самбірського району

новини Сколівського району

новини Сокальського району

новини Старосамбірського району

новини Стрийського району

новини Трускавця

новини Турківського району

новини Червоноградського району

новини Яворівського району