Бущан запрошують на молитву

Надбужанців запрошують долучитися до Міжконфесійного Молитовного повстання (повстання через вервицю), у намірах МИРУ в УКРАЇНІ, яке відбудеться 13 червня 2018 р. о 19.00 год. (середа) біля пам’ятника Ангела –охоронця м.Буська ( міський сквер).

«Духовна Війна Останніх Днів триває у різних сферах, у різних формах та у різний спосіб. І в першу чергу у молитовному вимірі. Але не тоді, коли ми намагаємося щось випросити у Господа для себе чи близьких людей або ж захиститися від певних бід чи негараздів. Така молитва безумовно є умісною з огляду на те, що всі ми є Дітьми Божими. Але справжнім актом Духовної Війни є молитва атакуюча. Молитва Воїнів Божих, які готові діяти в Ім’я Ісуса Христа, повною мірою застосовуючи даровані Ним своїм учням Владу, Силу і Помазання. Молитва, спрямована на гинучий світ та деградуючий соціум. Чим більшою буде наша єдність в молитві, тим більший шанс, що будемо вислухані Господом», – зазначають організатори дійства.

А також надбужанці можуть взяти участь у ШКОЛІ ХРИСТИЯНСЬКОГО ЖИТТЯ ТА ЄВАНГЕЛІЗАЦІЇ Пресвятої Діви Марії з Назарету та Матері Церкви, що відбуватиметься 15-17 червня 2018 р. Місце проведення: Катехетичний дім Матері Божої з Ля Салет (м.Буськ. вул..Шкільна,9). Школа відбувається з благословення високопреосвященного архієпископа і митрополита Львівського УГКЦ КИР ІГОРА (Возняка).

Програма Школи: п’ятниця: 16.30 год – реєстрація, привітання, лекції, зустріч у малих групах до 21.15 год. Субота: 9.00 год – роздуми над Словом Божим, молитви, прослави, лекції, Літургія, обід, зустріч у малих групах до 21.15 год. Неділя: 9.00 год – Літургія, лекції, обід, свідчення, молитви прослави до 16.00 год.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бориславського району

новини Бродівського району

новини Буського району

новини Бородянського району

новини Дрогобицького району

новини Жидачівського району

новини Жовківського району

новини Золочівського району

новини Кам'янка-Бузького району

новини Миколаївського району

новини Мостиського району

новини Моршина

новини Новороздільського району

новини Перемишлянського району

новини Пустомитівського району

новини Радехівського району

новини Самбірського району

новини Сколівського району

новини Сокальського району

новини Старосамбірського району

новини Стрийського району

новини Трускавця

новини Турківського району

новини Червоноградського району

новини Яворівського району